Henüz Üye Olmadıysan, Hemen Üye Olabilirsin !
Kayıt OL!  

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

c# dll inject sorun

merhaba,

bu dll inject kısmıyla ilgili anlamadığım şeyler var. acaba açıklayabilir misiniz?
mesela dll inject in aşaması nedir? RAS ın yazdığı bir yazıdan anladığım kadarıyla kendi koxp kodumuzun dll içinde yazdırılmasıymış. (eğer yanlış anlamadıysam)
yani dll'ye tam olarak neyi inject edeceğiz?
eğer öyle ise, forumda bir çok c++ dll inject örneği ve c++ üzerine yardım varken c# için de biraz yardım ve örnek verilse güzel olmaz mı? c++ a çok yabancıyım ve ordan convert edemedim.

bu dll inject meselesi hallolduktan sonraki adım nedir. koxpun içine KnightOnline.exe yi direk çalıştıracak bir kod yazıp koxpla knight ı mı açmak lazım yoksa, inject ettikten sonra normal launcherden girip oyuna girip koxpumuzun exe sini mi açmak lazım? 

lütfen uygun ve geniş bir vaktiniz olduğunda biraz ayrıntılı olarak cevap verirseniz sevinirim.
Ara

up @AdminJaCK @RAS90
Ara

(14-07-2017, Saat: 02:59)alisubay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...merhaba,

eğer öyle ise, forumda bir çok c++ dll inject örneği ve c++ üzerine yardım varken c# için de biraz yardım ve örnek verilse güzel olmaz mı? c++ a çok yabancıyım ve ordan convert edemedim.

C# Da Dynamic Linking özelliği yoktur....

Dynamic Linking özelliği c++ ve delphi dillerinde mevcut
217969425641E9070A9CEE

RAS90

(14-07-2017, Saat: 14:55)RAS90 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
(14-07-2017, Saat: 02:59)alisubay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...merhaba,

C# Da Dynamic Linking özelliği yoktur....

Dynamic Linking özelliği c++ ve delphi dillerinde mevcut

peki o zaman c# da xingcode u aşmamın bi yolu var mı ? forumdc nin mutlsiyle girdiğim zaman kendi projem knight a bağlanıp veri alıp paket gönderebiliyor ama normal launcherden girince pencereye bağlanmasına rağmen offsetleri bile alamıyor. bunu aşmanın bi yolunu gösterir misin
Ara

Kod:
public void xigncodehallet()
{
      System.IO.File.Delete("@C:\\WINDOWS\\xhunter1.sys");
      FileStream dosya = File.Create("C:\\WINDOWS\\xhunter1.sys");
      dosya.Close();
      File.SetAttributes("C:\\WINDOWS\\xhunter1.sys",FileAttributes.ReadOnly);
}

oyuna girmeden önce bu kodu çalıştır launcher ile oyuna gir oyuna girdikten sonra botunu bağlarsın.
easy
217969425641E9070A9CEE

RAS90

(14-07-2017, Saat: 15:33)RAS90 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
Kod:
{
      dosya.Close();
}

oyuna girmeden önce bu kodu çalıştır launcher ile oyuna gir oyuna girdikten sonra botunu bağlarsın.
easy

hata verdi

An unhandled exception of type 'System.UnauthorizedAccessException' occurred in mscorlib.dll

Additional information: 'C:\Windows\xhunter1.sys' yoluna erişim reddedildi.

galiba windows yetkilendirmeyle ilgili bir hata bu. nasıl çözeceğimi araştırıyorum
Ara

(14-07-2017, Saat: 16:13)alisubay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
(14-07-2017, Saat: 15:33)RAS90 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
Kod:
{
      dosya.Close();
}

easy

hata verdi

An unhandled exception of type 'System.UnauthorizedAccessException' occurred in mscorlib.dll

Additional information: 'C:\Windows\xhunter1.sys' yoluna erişim reddedildi.

galiba windows yetkilendirmeyle ilgili bir hata bu. nasıl çözeceğimi araştırıyorum

ko açıkken değil kapalıyken uygılıcaksın.
yönetici olarak çalıştırmayı dene
mantık dosyayı silip boş dosya açıp salt okunur yapmak
217969425641E9070A9CEE

RAS90

@RAS90 ne kadar teşekkür etsem azdır. oldu ancak tek bi sorun kaldı. bu fonksiyon silip yeniden xhunter.sys dosyası oluşturuyor ama oluşturduğu yeni dosya saltokunur oluyor direk. onun salt okunur tikini kaldırmadan bir daha silemiyorum. yani her girişte windows a girip o salt okunur tikini kaldırmam gerekiyor. bunu nasıl düzeltebiliriz ? . onun dışında suan oyunda sorunsuz çalışıyor.
Ara

(14-07-2017, Saat: 16:41)alisubay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...@RAS90 ne kadar teşekkür etsem azdır. oldu ancak tek bi sorun kaldı. bu fonksiyon silip yeniden xhunter.sys dosyası oluşturuyor ama oluşturduğu yeni dosya saltokunur oluyor direk. onun salt okunur tikini kaldırmadan bir daha silemiyorum. yani her girişte windows a girip o salt okunur tikini kaldırmam gerekiyor. bunu nasıl düzeltebiliriz ? . onun dışında suan oyunda sorunsuz çalışıyor.

1 kere salt okunur yaptıysan bir daha yapmana gerek yok.
217969425641E9070A9CEE

RAS90

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi