Henüz Üye Olmadıysan, Hemen Üye Olabilirsin !
Kayıt OL!  

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar TOP 5 - HAZİRAN

1. Skara - The Blade Remains

BU oyun yakınlarda duyduğumuz for honor oyununun bire bir yan versiyonu ve tamamen ücretsiz..

Steam Mağaza Linki:
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

2. Metin 2

Biz bu oyunu ne kadar sevmesekte şahsım adına konuşuyorum oynayıcı kullanıcı kitlesi epey fazla bu yüzden bunu 2. sıraya aldım ve steam e geldi artık metin 2

Steam Mağaza Linki :
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

3. Creativerse

MineCraft Severlerin ve minecraft oynamak isteyipte sıkılanların bu oyundan hiç sıkılmayacağının garantisini veriyorum sizlere süper aksiyon içine dalıp dünyayı keşfediyorsunuz çok harika bir oyun vakit geçirmek için..

Steam Mağaza linki :

4. The Elder Scrolls®: Legends

Bu oyun HeartStone yada Kart Oyunu oynamayı seven arkadaşlara hitap ediyor ve bu ayın en iyi oyunlarından biri olmayı hak ediyor..

Steam Mağaza Link :

5. Paladin

Paladin Başlı başına bir overwatch oyununun yan versiyonu beta olmasına rağmen çok fazla bir oyuncu kitlesi var ve seveni bi hayli fazla bu oyunu da bu listeye almak istedim

Steam Mağaza Linki :
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

Repini verdim sadıç teşekkür ederiz çok yararlı konu.
217969425641E9070A9CEE

RAS90

@thejackal yorumunuz silinmiştir

@adminjack
DCGAME PROJECT COMING SOON
4fa45a9e06d042b88cf4cac418203afd.png
Ara

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS unutmuşsun sanırım Smile)
Ara

(18-06-2017, Saat: 15:57)GiganTic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS  unutmuşsun sanırım Smile)

bidahaki aya saklarız reis ayıpsın
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Steam Aile Paylaşımı İle Tasarruf Edin papaz 0 306 26-01-2017, Saat: 11:37
Son Yorum: papaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi