Henüz Üye Olmadıysan, Hemen Üye Olabilirsin !
Kayıt OL!  

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FORUMDC Ücretsiz Usko MultiClient [08.07.2017]

Hayırlısı olsun Gizli Kahraman @hiddenman 'a bi teşekkür esirgemeyin
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

@HiddenMan teşekkür ederiz.
Ara

@ras90 @hiddenman ilk teşekkür ve ilk hata Smile bendenmi kaynaklıdır bu hata ?

Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
Ara

(08-07-2017, Saat: 20:24)161718 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...@ras90 @hiddenman ilk teşekkür ve ilk hata Smile bendenmi kaynaklıdır bu hata ?

Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

data içindeki exeyi ko nun içine at.
oyuna çok geç girdiğin içinde almış olabilirsin o hatayı
217969425641E9070A9CEE

RAS90

(08-07-2017, Saat: 20:31)RAS90 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
(08-07-2017, Saat: 20:24)161718 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...@ras90 @hiddenman ilk teşekkür ve ilk hata Smile bendenmi kaynaklıdır bu hata ?

data içindeki exeyi ko nun içine at.
oyuna çok geç girdiğin içinde almış olabilirsin o hatayı

tskr @ras90 baskan oyuna gec aldı pcden kaynaklı o yüzden vermis hatayı client i sildim tekrar kopyaladam su anda sorun yol elinize saglk @hiddenman adamsın
Ara

@Ras90 @Hiddenman @adminjack sayın yönetici abilerim yaşca 35 40 lı yaşlarda oldugunuz için abilerim diyorum.Daha önce free kullandıgım botlarda soyuldum soyulmadım sorunsuz kullandım kullanmadım paralı kullandım vb. bir cok şey geldi geçti ancak.Ücretsizin Bu kadar güzelini ilk defa gördüm ve ahde vefa diyerek emek verdiğiniz ve karşılık talep etmediğiniz için ve şu uskoda freecilerin caresizliğine merhem oldugunuz için burada size teşekkür etmek istiyorum.Bugun multiyi editledigim koxp ile kullandım ve kusursuz ancak bu kadar mükemmel olabilir.Ayrıca @ras90 @hiddenman 55 sınırını kaldırdıgınız için teşekkür ediyorum.Ve bir kez daha sayenizde c++ nın kalite,kararlılık ve değerini anlamış bulunmakdayım. elinize emeğinize saglık abi.

not:Resimleri cektikten 1 bucuk saat sonra oyundan cıktım fakat ss almayı unuttum.Yarın tekrar ss atarak yorumu güncelleyecegim

167603.png

2

2dcae6.png
Ara

150dk çok az ben gece boyu açık duruyorum dc atmıyor
Ara

@161718 teşekkür ederiz kardeşim değerli görüşlerin ve yorumun için
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi