Henüz Üye Olmadıysan, Hemen Üye Olabilirsin !
Kayıt OL!  

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WARFRAME Oyunu ve Kısa Bilgiler

Warframe_Cover_Art.png

Ninjas Play Free. A third-person, co-op focused action game.

Demek Ne demek önce Onu Açıklayalım

Ücretsiz Ninja Oynayın. 3. kişi olarak, co-operation yani yanyana arkadaşlarınla 4 kişiye kadar 1 bölüm için.
Aksiyon Oyunu... Trailerını Bırakıyorum Oynamak isteyeni Bekleriz Oyunun en eski oyuncularından biri benim alpha da 100 kişi oynarken bende o 100 kişi içindeydim... Hala aynı account ile devam etmekteyim şuan tabiki çok kapsamlı ilk defa başlıycak arkadaşlar zorluk çekebilir ama oyun öğretiyor herşeyi sana yeterki oyna zevk alarak diyor. oyunun pvp si de mevcut güzel çok zevkli PVE modları var bir sürü şekilde çeşit çeşit görevler mevcut.

Oyunda mantık şu

1- Karakter
2- Birincil Tüfek(Silah)
3- İkincil Tabanca
4- Üçüncül Yakın Dövüş Silahı(Bıçak Balta vs.)

5- Pet
6- Petin Silahı

Bu üstte saydığım tüm her şey değişebilir oyun içinde upgrade edilebilir ve mod takıp modlanabilir. Hepsinin leveli vardır hepsini 30 level yapmak gerekir ki 30 level son seviyesidir.

Bunlardan Hariç Birde Profil leveli var asıl bazı özellikler o profil levelini aldıktan sonra açılıyor. Peki bu profil leveli nasıl kasılıyor derseniz profil leveli siz şu üstte yazmış olduğum tüm herşeyi level atlattırdıkça profil leveliniz artar her bir profil levelini atlarken göreve girersiniz eğer başarılı olursanız profil leveliniz 1 seviye üste çıkar. başarısız olursanız seviye atlama görevini 1 gün sonra yapabilirsiniz. ama korkmayın o arada kasılan silahların expleri kaybolmaz siz level atlayınca gelir tekrardan.. Çok uzattık videolara ve karakterlere Geçelim

Daha Fazla Video İçin Kanala Bakabilirsiniz :

Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

Görüntüsü efsane olmuş ben kolay beğenmem biliyorsun Big Grin
217969425641E9070A9CEE

RAS90

(26-03-2017, Saat: 23:32)RAS90 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...Görüntüsü efsane olmuş ben kolay beğenmem biliyorsun Big Grin

ben dandik oyun oynamam paş***** bilirsin. oyunda sağlam Big Grin
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi