Henüz Üye Olmadıysan, Hemen Üye Olabilirsin !
Kayıt OL!  

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Source] C++ XIGNCODE DLL Injection

(08-07-2017, Saat: 23:05)abaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...üstad tekrardan konuyu hoplatıyorum kusura bakma, 1-2 dakika sonra oyundan atıyor. Bundaki amaç nedir ? Cheat Engine açıp pointer bulmaya çalışıyorum bir işe yaramıyor. -Üstadım öğrenmeye çalışıyorum lütfen mazur gör.

cheat engine açarsan atar tabi bunda ayıplanacak birşey yok xigncode nin de görevi bu zaten Big Grin
217969425641E9070A9CEE

RAS90

C# yazarak ekmeğimi kazanan birisiyim. C++'a bodoslama daldım. Birşeyler toparlayıp anlama peşindeyim. Senin yazdığınıda derledim anlamaya çalışıyorum. Bu Injection'la ben Cheat Engine'yi açabileceğimi düşündüm Big Grin
Tesadüf forumda başka bir konu açmış bir arkadaş Dll Injectionla, Bypass farkı nedir diye.
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

Daha çok çalışıp örnek yapmam gerekecek.. Bu forum adamı heyecanlandırıyor. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Source] HackShield Gateway Source TheJackal 2 410 17-06-2017, Saat: 22:13
Son Yorum: GiganTic
  [Source] XINGCODE3 BYPASS Source TheJackal 15 952 05-05-2017, Saat: 14:02
Son Yorum: RAS90

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi