Henüz Üye Olmadıysan, Hemen Üye Olabilirsin !
Kayıt OL!  

• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çinko Üyelik alımı ve Gerekli Patchler!

Öncelikle herkese merhaba;

Bu konu ile sizlere Çinko serveri için gerekli olan üyelik,setup ve patchleri vericem..Bu sayade kolay bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

Öncelikle:
Oyunumuzun resmi sitesi: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
Oyununun Üyelik sayfası: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

Adım adım takip ederek üyeliginizi alabilirsiniz;

Adim 1;
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...  resimdeki gibi bir sayfa açılıcak ordan kendimize bir kimlik numarası ve yanındaki gerçek çince ismi
Seçip bir yere not edicez..
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

Adim 2:
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !... üyelik alma yerine gelip bütün kısımları doldurucaz
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
Genelde bu kısımda birçoğu hata yapıyor güvenlik kodu bolumunde ancak resimdede gordugunuz gibi tıkladıgınızda ufak bi gorsel çıkıyor sadece o gorselde yandaki istenilen 2 harfin aynısını bulup uzerine tiklamak:
Adim 3:
Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !... sonra aldıgımız bu id ve sifre ile bu linke tiklayip giriş yapıyoruz ve bizi bir siteye gondericek
Ve yine burdada yanina yazdiğim şekilde doldurup üyeliğinizi aktive etmiş olursunuz...

Oyun için gerekli olanlar şunlardır:

Resmi sitesinden indirmek isterseniz-> Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !... bu linke tıklayabilirsiniz
Setup olarak-> Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
Rar olarak-> Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...

Ve gelelim en can alıcı kısma..Oyunu yükleyip kurdugunuzda Launcher tikladiginiz an ?????? gibi bir hata verir bu hatanin çözümü;
Launcher -> Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...
Ara

paylaşım için Teşekkürler yararlı bir konu olmuş gerçekten
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

Sorun yaşıyan olursa bu konu altina yorum birakmalari yeterli olur..Gerekli yardimi yaparim.
Ara

verify hatası için dll varmı Big Grin
217969425641E9070A9CEE

RAS90

(21-12-2016, Saat: 15:27)RAS90 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...verify hatası için dll varmı Big Grin

ahh ahh işte o hatayı çözemedik hala ben hala oyuna giremiyorum verify.dll yüzünden
≧◔◡◔≦ FORUMDC ≧◔◡◔≦

˙·٠٠�●●●● ●● ●● ForumDC Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●�٠٠·

(21-12-2016, Saat: 15:27)RAS90 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...verify hatası için dll varmı Big Grin

verify hatasını sende alıyorsan bu genel bir sorun olmalı.şuan için bu sorunu çözmüş deilim ancak araştırma yapmaya devam ediyorum Big Grin

win10 kaynaklı bir sorun oldugunu çözdüm..Çünkü oyun win10 da çalışmıyor o yüzden o hatayı alıyorsunuz Big Grin
Ara

Oyuna girdim ama karaketerler gozukmuyor sadece kendı ısmım ve z ye gelen ısımler gozukuyor npc karaketerler yok
Ara

(16-02-2017, Saat: 18:38)Morfin5959 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görüntüleyebilmek için Lütfen Kayıt Olun veya Giriş Yapın Eğer Kayıt Olduysanız ve Bu Yazıyı Hala Görüyorsanız Üyeliğinizi Aktifleştirmeyi Unutmuşsunuz !...Oyuna girdim ama karaketerler gozukmuyor sadece kendı ısmım ve z ye gelen ısımler gozukuyor npc karaketerler yok

patchleri tekrar atmayı dene hocam eksik yüklenmiş gibi  Dodgy
217969425641E9070A9CEE

RAS90

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi